Laminaadid

Esihammaste laminaadid dr Regina KuningasHambalaminaadid on portselanist hambakatted, mida kasutatakse oma hammaste kuju ja / või värvi muutmiseks, juhul kui valgendamine ei ole olnud tulemuslik. Samuti kasutatakse laminaate ka hammastel, kuhu on asetatud hulgaliselt täidiseid ja neid ei ole enam plommimaterjaliga võimalik esteetiliselt taastada.

Me pakume laminaate nii põldpao keraamikast kui ka e.max ( liitium disilikaat) keraamikast. Võrreldes komposiidiga taastatud esihammastega on keraamilised laminaadid kindlasti loomulikumad ja ilusamad.

Laminaatide paigaldamise eelduseks on piisav hambakoe olemasolu. Kui hammas on ulatuslikult lagunenud, tuleks mõelda hambakroonide asetamisele.

Laminaate tuleb hooldada nagu oma hambaid. Hea süühügieen aitab kindlasti tulemusele ja püsivusele kaasa.

Parafunktsioonid (hammaste kokkusurumine ja krigistamine) ja hambumuse häired, mille tõttu on koormus hammastel jaotatud valesti, võivad põhjustada esihammastele (laminaatidega hambad) suurenenud surve ning laminaatide ära tulemise või murdumise. Selle vältimiseks tuleb kindlasti kasutada laminaatide kaitseks öökapet, mis vajadusel patsiendile tehakse.

Laminaatide paigaldamise järgselt võib esineda lühiajaline valu ja hammaste tundlikkus, mis on eelkõige tingitud protseduuri tehnilistest aspektidest.

Teata oma murest

captcha