Juureravi hinnakiri

Ühe juurekanali avamine ja laiendamine 39€
Iga järgneva juurekanali avamine ja laiendamine 29€
Ühe juurekanali avamine ja laiendamine juureravi ümberravi korral 50€
Ühe juurekanali täitmine lateraalne kondensatsioon 35€
Iga järgneva juurekanali täitmine ( lateraalne kondensatsioon) 25€
3D juurekanali täitmne (1 kanal) 36€
Ravimi vahetus juurekanalites 35€
Kofferdami asetamine 8€
Krooni pulbi amputatsioon 35€
Klaasfiiber tihvt (1tk) 45€
Perforatsiooni sulgemine MTA 40€

 

Juureravi komplekshind

Juureravi protseduur algab reeglina arsti konsultatsiooniga. Hinnatakse olemas hamba olukorda, kas ja kuidas on hammas eelnevalt taastatud, millises seisundis on täidised jne. Tehakse vajalikud röntgen pildid ja fotod. Seejärel hinnatakse juureravi võimalusi ja prognoosi, ning määratakse kindlask ravi protseduurid.

Esmane juureravi on reeglina lihtsamalt teostatav protseduur kui juba korra ravitud hamba juureravi uuesti tegemine. Tavaliselt koosneb ühe hamba juureravi kahest visiidist kus hamba kanalid avatakse, puhastatakse, vajadusel asetatakse sinna ravim ja ajutine täidis, ning teisel visiidil toimub kanalite lõpplik täitmine ja hambakrooni taastamine või ettevalmitus hamba proteetiliseks taastamiseks.

Juhul kui hammast on juba eelnevalt ravitud ning hambakroon taastatud, kuid hammas on siiski probleemne ning vajaks ümberravi võib ümberravi protseduur osutuda üpris keeruliseks ning kohati ei pruugi see üldse võimalik olla või soovitud tulemust tuua. Ümberravi otstarbekuse ja võimalikuse hindamiseks on mõnikord tarvis kõik olemasolevad täidised hambast eemaldada ja juurekanalite olukorda hinnata. Peale mida on võimalik teha kas ravi prognoos või võtta vastu otsus, et antud hammas kuulub eemaldamisele. Revisiooni vajalikus selgub esmase arsti konsultatsiooni käigus ning selle protseduuri jaoks tuleks varuda aega kuni 1,5h.

Esmane konsultatsioon 30 eur

Juureravi hind erineb sõltuvalt protseduuri keerukusest. All on ära toodud juureravi maksumus sõltuvalt hambast ning eeldavat protseduri kestvus. Hind sisaldab juureravi protseduuri ja kas hambakrooni taastamist komposiidiga või hamba ettevalmitust proteesimiseks.

  Esmane ravi Ümberravi Revisioon (1,5h)
Intsisiiv 200 eur (2h+1h) 230 eur (2h+1h) 120€
premolaar 280 eur (2h+1,5h) 330 eur (2h+1,5h) 165€
molaar 390 eur (2h+2h) 440 eur (2h +2h) 220€

Teata oma murest

captcha