Hambaarstid

Dr. Regina Kuningas

Dr. Regina Kuningas tegeleb hammaste ravi ja proteesimisega, suukirurgiaga ja igemete raviga.On osalenud koolitustel Soomes, Lätis, Leedus, Saksamaal, Poolas, Hollandis, Taanis, Saksamaal, Sweitsis ja Eestis.

Arst räägib Eesti, Vene, Inglise ja Soome keelt.

Vastab patsientide küsimustele portaalis hambaarst.ee.

Saada kiri: regina@hanzadent.ee

Dr. Regina Kuningas

Scan (Copy) Scan 1 (Copy) Scan 2 (Copy) Scan 3 (Copy) Scan 4 (Copy) Scan 5 (Copy)
Scan 6 (Copy) Scan 7 (Copy) Scan 8 (Copy) Scan 9 (Copy) Scan 10 (Copy) Scan 11 (Copy)
Scan 12 (Copy) Scan 13 (Copy) Scan 14 (Copy) Scan 15 (Copy) Scan 16 (Copy) Scan 17 (Copy)
Scan 18 (Copy) Scan 19 (Copy) Scan 20 (Copy) Scan 21 (Copy) Scan 22 (Copy) Scan 23 (Copy)
Scan 24 (Copy) Scan 25 (Copy)


 

Dr. Anna Kotova

Dr. Anna Kotova valdkonnaks on hambaravi, suukirurgia, proteetika ja igemeravi. Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna hambaravi erialal.Osalenud konverentsidel ja erialastel täiendkoolitustel Eestis.Arst räägib Eesti, Vene ja Inglise keelt.

Saada kiri: anna.kotova@hanzadent.ee

Dr. Anna Kotova

 

Scan (Copy) 001 (Copy) Scan 1 (Copy) Scan 2 (Copy) Scan 3 (Copy)


 

Dr. Oleg Petrenko

Dr. Oleg Petrenko tegeleb täiskasvanute minimaalselt invasiivse hambaravi ja proteesimisega. Ta kasutab oma igapäevases töös mikroskoopi, mis tagab maksimaalse võimaliku täpsuse ja nii väikese hammaste töötlemise kui võimalik. Tema eriliseks huviks on esteetiline hambaravi keraamiliste restauratsioonide abil, naaeratuse kujundamine ja hammaste ilu taastamine/loomine laminaatide abil. Artikkel dr. Petrenko töödega on ilmunud eesti Hambaarstide ajakirjas “Hambaarst”. Arst räägib eesti ja vene keelt.

Saada kiri: oleg.petrenko@hanzadent.ee

Oleg Petrenko

Image (Copy) Image (2) (Copy) Image (3) (Copy) Image (4) (Copy) Image (5) (Copy) Image (6) (Copy)
Image (7) (Copy) Image (8) (Copy) Image (9) (Copy)


 

Dr. Aleksander Zavalnjuk

 


 

Dr. Riina Einblau ortodontHanzaDent Hambaravi teeb ka koostööd Blaudent OÜ´ga.

Blaudent OÜ kontakt andmed:

Roopa 12a-10, Tallinna linn, Harju maakond, 10136.

Tel 5566 1618
info@blaudent.ee
riina.einblau@gmail.com

 

 

dr. Riina Einblau ortodont

 


 

Dr. Alissa Kolomiets abiarst

email: Alissa@hanzadent.ee

DR. Alissa Kolomiets

 


 

Dr. Svetlana Ermel igemeravi spetsialist

email: Svetlana@hanzadent.ee